П`ятниця
19.04.2024
02:36
 
 
 
 
 
 
Свобода без ідеалів приносить набагато більше шкоди, ніж 
користі.
                                                                           Артуро Граф
 
КОНТРОЛЬ
ЗА
ВО"СВОБОДА"
 
Вітаю Вас Гість | RSS Головна | Семущак Тарас. - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Теми форума. » Все про ВО"Свободу" і її членів. » Семущак Тарас. (Тут ми пишемо про Т. Семущака, хто що знає.)
Семущак Тарас.
КонтролерДата: Вівторок, 25.01.2011, 01:03 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю про Т. Семущака наступне:
 
ЭйстиэтДата: Понеділок, 25.07.2011, 13:38 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене обурює коротка інформація про себе, яку ця людина подавала під час передвиборчого процесу, маю бажання її уточнити))) Почнемо з самого початку: одружений, виховує трьох дітей, лікар-хірург. А тепер мої уточнення : одружений в третє, старша донька 1986 р.н. проживає у Франції з 1996 року, двоє інших проживають у Львові, але він ними не цікавиться, не допомагає, не підтримує, та й не бачив їх вже 3 роки))), лікарем-хірургом він не працює понад 10 років, очевидно вже й сертифікат втратив і вже не буде ним працювати ))). Коли слухаю його виступи про захист конституційних прав людини ( захисник, блін) одразу хочеться нагадати йому про те, що він часто-густо забуває про свій обовязок _ вчасно сплачувати аліменти! 2.08.2011 р. О 9.30 відбудеться судове засідання, на якому можливо його діти зустрінуться з ним і нагадають йому про себе))) Виходячи з цього, роблю вмсновок: якщо людина почала з брехні, то чим angry вона закінчить?...javascript://
 
невідомийДата: Четвер, 25.08.2011, 23:15 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
О так про топік вище в народі кажуть " і тут остапа понесло")) брєд сивої кобили. Тарас є одним із друзів Тягнибока, ще із революції на граніті. Є одним із керівників товариства пошуку жертв війни Пам'ять" - це саме те товариство, яке регулярно показує нам відтворення боїм армії УПА з німцями, москалями та іншою гидотою... Також хлопці
знімають фільми про героїчне минуле нашого народу. Один з останіх фільмів, який вийшов цієї зими "Бій за гору Маківка" де пан Тарас зіграв головну роль. Хто не бачив того фільму, через свою любов до голівудської попси міг бачити Тараса у день відновлення Української Державності, де підчас театралізованого дійства на Площі Ринок Семущак зіграв Я. Стецька і з того самого балкону, ще раз зачитував Акт проголощення Української Державності.
 
ГістьДата: Субота, 03.09.2011, 21:06 | Повідомлення # 4
Група: Гости





Тоді все зрозуміло. Куди йому "богемному митцю" до грішних, хоч і рідних дітей.
Він же в кіно на балконі Акт зачитував.
А ви про якісь аліменти говорите.
 
Эйстиэт0997Дата: П`ятниця, 14.10.2011, 12:55 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу з вами не погодитись, гість)))) Додам, що на балконі, мабуть в "GEOX" стояв, а в якому взутті ходять його діти? Точніше, чи йому це цікаво(((((т
Невідомому: Свобода в своєму репертуарі - їм про печене, а вони про смажене(((( Та плювати мені в якому він фільмі знімався, людина він ніяка, корислива, брехлива і підла, бреше так артистично, що потім сам в це вірить. Це треба було, справді такий брєд сказанути в репортажі, що воїни УПА не мали своєї уніформи, а носили, що прийдеться. Треба так розуміти, що носили те, що з когось зняли? Тягнибок, з його "титульною нацією" дуже нагадує Гітлера, який боровся з євреями та іншою гидотою, ви не знаходите? Цікаво, чому такий друг, зняв "пана" актора з посади першого заступника? Прошу дати моральну оцінку читачеві акту з балкона, чи дбав ві про державність, коли продавав старовинні українські строї за кордон, чи коли знищував те, що виявилось не товарним? Дайте моральну оцінку ситуації, змальованій ще у одному репортажі, коли "пан" актор приймав участь у виселенні родини з помешкання, придбаного невідомо як, напевно свободівкою, коли він на фоні криків переляканої дитини і грюкання міліціянтів у двері, говорить про захист конституційних прав людини?!
[u]

Додано (14.10.2011, 12:55)
---------------------------------------------
Львівські депутати від «Свободи» мають певні преференції – щомісяця отримують по 10 тисяч грн. допомоги. Якщо враховувати, що «свободівців» у депутатському корпусі Львова 55 чоловік, то набігає півмільйона гривень! Ми попросили львівських колег (а також голову Тернопільської обласної ради, «свободівця» Олексія Кайду): допоможіть з фінансами для придбання статуї Богоматері на православний храм Київського патріархату - вона коштує лише 7-.8 тисяч грн. Нема! Колишній «свободівець» – про подвійні стандарти у партії. .
Колишній керівник обласного осередку «Свободи» на Луганщині Дмитро Снегирьов - один із тих, хто відстоює українське на зросійщеному, зрадянізованому сході України. Занепокоєний незрозумілим дрейфом рідної колись партії, він покинув її і нині створює альтернативний націоналістичний рух.
http://www.wz.lviv.ua
І ця людина плачеться, що вона бідує і саме тому не може допомогти своїм дітям?

Повідомлення відредагував Эйстиэт0997 - П`ятниця, 14.10.2011, 12:39
 
ГістьДата: Четвер, 20.10.2011, 10:31 | Повідомлення # 6
Група: Гости





Я погоджуюсь. Пройде час і все стане зрозумілим. От тоді я подивлюсь що будуть писати оті сраколизи? Не та вже свобода, хоча (можливо) вона ніколи нею і не була....
 
ГістьДата: Четвер, 03.11.2011, 12:33 | Повідомлення # 7
Група: Гости





цікаво як Михальчишин відноситься до того, що двоюрідна сестра цього діяча отримала громадянство у США апелюючи тим, що її утискають як єврейку, оскільки прізвище її мами, як і мами цього діяча (дівоче) Шулим. Може вона мала на увазі таких як його однопартійці?
 
Форум » Теми форума. » Все про ВО"Свободу" і її членів. » Семущак Тарас. (Тут ми пишемо про Т. Семущака, хто що знає.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz