П`ятниця
19.04.2024
08:56
 
 
 
 
 
 
Свобода без ідеалів приносить набагато більше шкоди, ніж 
користі.
                                                                           Артуро Граф
 
КОНТРОЛЬ
ЗА
ВО"СВОБОДА"
 
Вітаю Вас Гість | RSS Головна | Олег Тягнибок. - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Теми форума. » Все про ВО"Свободу" і її членів. » Олег Тягнибок. (Тут ми пишем про О. Тягнибока, кому що відомо.)
Олег Тягнибок.
КонтролерДата: Понеділок, 10.01.2011, 14:49 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю про О. Тягнибока:
 
ЛюбовницяДата: П`ятниця, 28.01.2011, 00:46 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Чула шо під час члужби в армії мав кличку Тягнизад.
 
ЭйстиэтДата: Понеділок, 25.07.2011, 13:44 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю що під час членства в студентському братстві, обкакався так, що з ним ніхто не хотів спілкуватись, руку при зустрічі не подавали, а тепер ті самі люди його соратники по партії)))
 
невідомийДата: Четвер, 25.08.2011, 23:06 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Незнаю звідки у шановного панства такі інтимні подробиці.... і наскіки вони правдиві, та додам, що Олег Ярославович був одним із організаторів революції на граніті, під час якої і зустрів свою дружину. З 2004 року є очільником Свободи. Виховує 2-х доньок і сина. Один і мабуть єдиний голова партії в Україні в якого болить серце за долю України. М'яко кажучи, недолюблює жидів і москалів. ну як в принципі і 90% Свободівців)
 
ГістьДата: Четвер, 03.11.2011, 12:40 | Повідомлення # 5
Група: Гости





сумніваюсь в його нелюбові до євреїв - вони є членами його партії, тому його дуристика про титульну націю - просто бла-бла-бла, і Слава Богу. Сказала б я що йому болить за долю України, але промовчу, не про нас він дбає, а про свої кишені.
 
ГістьДата: Понеділок, 08.04.2013, 15:26 | Повідомлення # 6
Група: Гости





чому, він поважає жидів

Додано (08.04.2013, 15:26)
---------------------------------------------
я б ще додала, що не тільки євреїв, а й бувших комуністів він пригрів в ВО " Свобода", маю на увазі депутата міськради Кіцеру О.С.
Ще працюючи машиністом в депо "Львів-Захід" той поступив в КПРС, де будучи активним комуністом-агітатором доробився до майстра цього ж депо. , а головним помічником цього горе-депутата є таваріщ Мізерак Валерій -також бувший непростий собі комуніст секретар парторганізації депо Львів-Схід, потім член бюро Залізничного райкому КПРС.
п.Тягнибок О. занадто довіряє людям. Треба ще і перевіряти, а то єті таваріщі йому ще 3-й Інтернаціонал організують, а наразі тільки зводять нанівець всю національну ІДЕЮ партії.

 
Форум » Теми форума. » Все про ВО"Свободу" і її членів. » Олег Тягнибок. (Тут ми пишем про О. Тягнибока, кому що відомо.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz