Четвер
18.04.2024
15:40
 
 
 
 
 
 
Свобода без ідеалів приносить набагато більше шкоди, ніж 
користі.
                                                                           Артуро Граф
 
КОНТРОЛЬ
ЗА
ВО"СВОБОДА"
 
Вітаю Вас Гість | RSS Головна | Колодій Петро. - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Теми форума. » Все про ВО"Свободу" і її членів. » Колодій Петро. (Тут ми пишем про П. Колодія, хто що знає.)
Колодій Петро.
КонтролерДата: Понеділок, 10.01.2011, 15:37 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю про П. Колодія наступне:
 
КонтролерДата: Четвер, 24.11.2011, 16:23 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Як пише газета «Експрес» у № 96 (5920) у статті «Партія «Свобода» чи партія рекету?!», цими днями Петро Писарчук, спілкуючись із журналістом агентства «Гал-інфо», серед іншого сказав таке: «Коли я починав розбудовувати бізнес, то один із заступників нинішнього голови обласної ради возив кримінального авторитета, який мене «щемив», щоб я платив данину».

Писарчук не назвав прізвища того, про кого йдеться, але виразно дав зрозуміти, що це представник «Свободи». «Вирахувати» адресата неважко. Нині у голови Львівської облради лише двоє заступників – «просто» заступник нашоукраїнець Валерій П’ятак і перший заступник свободівець Петро Колодій, який, до того ж, є одним з керівників партії «Свобода», зазначає видання.

Як йдеться у статті, Писарчук виразно натякає, що Колодій був «дуже довіреною людиною кримінального авторитета, бо у той час бути водієм означало бути помічником, людиною, яка знає про всі справи боса».

«А кримінальний авторитет, про якого говорить Писарчук, – це, як виглядає, не хто інший, як легендарний Завіня, котрого у вузьких колах називають найзнаменитішим рекетиром часів ранньої незалежності України. Його група у той час тримала під контролем сотні підприємців, які сплачували неофіційну данину», – пише газета.

angel angel angel
 
Форум » Теми форума. » Все про ВО"Свободу" і її членів. » Колодій Петро. (Тут ми пишем про П. Колодія, хто що знає.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz